Stuudiokorterid

Privaatsed korterid on eraldi vannitoa ja kööginurgaga hubased toad, mida leidub kahes suuruses – perekorter ja minikorter.

Perekorterid mahutavad kuni viis inimest ning tuppa on võimalik sättida nii üheinimesevoodid kui kaheinimesevoodi. 

Minikorterid mahutavad kuni kolm inimest. Toas on sisseehitatud kaheinimesevoodi, ent olemas on võimalus lisakohale. 

Korterites on olemas kõik vajalik lühemaks peatumiseks! 

Privaattoad

Õdusad privaattoad jagavad vannituba, kööki ning teisi üldalasid ülejäänud külastajatega, ent võimaldavad suuremat privaatsust uneajal. 

Meie privaattoad mahutavad mugavalt kaks kuni neli inimest, aga sobivad ideaalselt ka ühele reisijale. 

Kõikidesse tubadesse on võimalik üles teha nii ühe- kui kaheinimesevoodid.

Iga tuba iseloomustab erinev värvilahendus, millele lisavad särtsu lustlik voodipesu, taimed, valik raamatuid ning seinamaalid.

Ühistoad

Mugav voodi 6 või 16 voodikohaga ühistoas, mis jagab vannituba, kööki ja üldalasid ülejäänud külastajatega. 

Voodikoht ühistoas on ideaalne variant rännulisele, kes otsib peatumiseks taskukohast majutust. 

Ühistubade voodeid eraldavad privaatsuskardinad, käepärastes kohtades on pistikud ning lambid. Samuti kuuluvad tubade juurde lukustatavad kapid ning kirjutuslauad-öökapid.

Loomingu ühistoad kannavad endas tõelist hosteli vibe‘i, kus teiste külastajatega suhtlemine on peaaegu kohustuslik. Siiski kehtib tubades öörahu nõue, nii et mugavat ja lihtsat majutust saavad nautida ka tööinimesed ja läbisõidul viibijad.

Ühiskasutuses alad

Hosteli kolmandal korrusel paiknevad privaat- ja ühistoad jagavad dušše, tualette, kööki, elutuba ja avarat katuseterrassi. Kokku on külastajate kasutuses neli dušši ja neli tualetti.

Hosteli rohelises elutoas saab uudistada erinevaid toataimi, tutvuda aquaponic süsteemiga, lugeda raamatuid ning mängida lauamänge.

Köögis on külastajatele kasutamiseks külmkapp, pliit, ahi ja mikrolaineahi ning potid, pannid, nõud, söögiriistad ja kõik muu, mida vaja võib minna. Samuti asub köögis meie prügi sorteerimise keskus, kus jagame prügi olmeks, pakendiks, paberiks ja papiks, taaraks ning biolagunevaks.

Suvel pakub külastajatele lisaruumi meie avar terass, mis täidetud rohelusega. Terrass on jagatud mitmeks sektsiooniks, kus eri laudkonnad saavad päeva veeta. Samuti on terrassile jäetud ruumi erinevate tegevuste läbiviimiseks.