Privaattoad

Mugavad privaattoad kuni neljale külastajale jagavad vannituba, kööki ning teisi üldalasid ülejäänud külastajatega. 

Meie väikesed privaattoad mahutavad mugavalt kuni kolm inimest, peretoas on võimalik korraga peatuda kuni 4 külastajal.

Kõikidesse tubadesse on võimalik üles seada üks lai kaheinimesevoodi või üksikud voodid. 

Iga tuba iseloomustab erinev värvilahendus, millele lisab särtsu lustlik voodipesu, taimed, valik raamatuid ning seinamaalid. Tubade sisustuse hulka kuulub väikene laud, öökapp, peegel ja nagid riiete hoiustamiseks. Samuti kuulub hinna sisse  voodipesu ja käterätik.

Ühistoad

Hubased 6 või 16 voodikohaga ühistoad, mis jagavad vannituba, kööki ja teisi üldalasid ülejäänud külastajatega pakuvad tasukohast majutust lühiajaliseks peatuseks. 

Voodikoht ühistoas on ideaalne variant üksikule reisijatele või suuremale grupile, kes otsib lühiajalist ja taskukohast peatumise võimalust Tartus. 

Ühistubade voodid on varustatud kohalampide ja pistikupesadega, privaatust pakuvad eralduskardinad. Samuti kuuluvad tubade juurde lukustatavad kapid ning kirjutuslauad-öökapid. Voodipesu kuulub toa hinna sisse, käterätiku saab rentida vastuvõtust lisatasu eest.

Stuudiokorterid

Stuudiokorterid on eraldi vannitoa ja kööginurgaga hubased avatud paaninga toad, mis sobilikud nii peredele kui ka üksi resijatele ja paaridele. 

Suur perekorter mahutab kuni viis inimest ning väiksemasse perekorterisse mahub kuni neli külastajat. Korteritesse on võimalik üles seada nii üks suur kaheinimesevoodi kui ka üksikud voodid. 

Väike rõduga stuudiokorter mahutab kuni kaks külastajat, toas on kaheinimesevoodi ning võimalus paigutada üks lisakoht. Teise stuudiokorterisse mahub kokku kolm külastajat, toas on olemas kaheinimesevoodi ning üks narivoodi koht. 

Korterites on olemas vannituba, kööginurk, väike kirjutus- või söögilaud, nõud. Samuti kuulub hinna sisse  voodipesu ja käterätik.  

Ühiskasutuses alad

Hosteli kolmandal korrusel paiknevad ühisalad on mõeldud kasutamiseks kõigile hosteli külastajatele, aga enim just kolmandal korrusel peatuvatele külastajatele. 

Hosteli rohelises elutoas saab uudistada erinevaid toataimi, tutvuda meie aquaponic süsteemiga, lugeda raamatuid ning mängida lauamänge.

Köögis on külastajatele kasutamiseks suur külmkapp, pliit, ahi ja mikrolaineahi ning potid, pannid, nõud, söögiriistad ja kõik muu, mida pikemal peatumisel vaja võib minna. Samuti asub köögis meie prügi sorteerimise keskus, kus jagame prügi olmeks, pakendiks, paberiks ja papiks, taaraks ning kompostiks.

Suures vannitoas asuvad kaks unisex tualetti ja kaks pesuruumi, milles kokku neli dušši. Lisaks suurele vannitoale paikneb köögi läheduses väikene vannituba, kus paikeneb samuti 2 tualetti. 

Suvel saavad külastajad nautida meie avarat katuseterrassi, kus lisaks suvelilledele kasvavad ka mitmed köögiviljad ja maitsetaimed. Terrass on jagatud mitmeks sektsiooniks, kus eri laudkonnad saavad päeva veeta. Terrass pakub ideaalset kohta joogaga tegelemiseks, päevitamiseks või kasvõi oma pesu kuivatamiseks.